מדריד סגוביה סיור
סיור לסגוביה הציורית

סיור לסגוביה ולורסאי הספרדית

בין קשתות מלכים ומבצרים

במרחק של שעה צפונה ממדריד ובגובה אלף מטרים שוכנת העיירה הציורית והקסומה סגוביה אשר שימשה השראה לסרטיו של וולט דיסני בשל טירת האלקזר המפורסמת ששוכנת על צוק המשקיף על נהרות ושדות ירוקים. 

את מסענו בזמן לימיה המפוארים של ספרד נתחיל במתחם גני הגראנחה אשר נקראים גם "גני ורסאי הספרדיים" ובהם עשרות בריכות נוי, מזרקות וצמחייה שהובאה לרחבת הארמון מכל קצוות העולם.

חלקו השני של הסיור יתקיים בעיר העתיקה של סגוביה שם ניצבת אחת מאמות המים הגדולות בעולם ומשם נמשיך לרחבת השוק המרכזי, לקתדרלה הגותית האחרונה שנבנתה בספרד ולרובע היהודי שם שוכנים בית הכנסת העתיק וביתו של היהודי העשיר ביותר שהיה באירופה, אברהם שניאור קורונל.

במהלך הסיור נעצור לטעימות יין ונזכה לאכול את הקינוח המקומי אותו אהבה מלכה מפורסמת במיוחד ומשם נמשיך אל גולת הכותרת של העיר, ארמון האלקזר המלכותי. 

במצודה נבקר בשלל האולמות המפוארים וכשנצא החוצה יתגלה בפנינו מגדל הפעמונים הגבוה ממנו ניתן לדמיין את צמתה של רפונזל שרק מחכה לנסיך שיטפס להציל אותה - יהיה זה טיול קסום מהאגדות!

*הסיור כולל הסעה צמודה, הדרכה בעברית, ביקור בגני הגראנחה, כניסות לאתרים (מוזיאון יהודי ואלקזר) וכן טעימות של יין והקינוח המקומי של סגוביה.

קראו על סגוביה ועיירות נוספות בכתבתנו ב-YNET חופש

מחיר:
מבוגר: 70 יורו (65 יורו בהרשמה מוקדמת).

ילד (3-12): 45 יורו (40 יורו בהרשמה מוקדמת).

*הנחה תינתן למזמינים מראש.

*ביטול הסיור יתקבל עד 48 שעות מתחילת הסיור

נקודת מפגש
location_on-24px.png
מתי
שפה
משך זמן

שבת ורביעי

בשעה 9:30

עברית

8 שעות