נעים להכיר

הישראלים שחיים ונושמים את מדריד

קולון טורס היא חברת תיירות בוטיקית הממוקמת במדריד ומתמחה בהרכבת חופשות וסיורים ייחודיים וכן בקידום קשרי אמנות ותרבות בין ספרד וישראל.

החברה מהווה בית חם לקהל לקוחותינו במטרה לספק חוויה מקסימלית ומגוונת בעברית אך בעיניים מקומיות.

אנחנו מספקים מעטפת משלימה של שירותים כדי שתוכלו להרכיב את החופשה המושלמת עבורכם ובהתאמה אישית: סיורים, קולינריה, שירותי צילום, סדנאות, הופעות, אירועי חברה, שירותי תחבורה וכן מידע וייעוץ.

החברה פועלת מתוך אמונה כי עבודה טובה נעשית מתוך היכרות מעמיקה עם השוק והתרבות המקומית.

חשוב לציין שאנו מחויבים לאיכות גבוהה בכל פעולה שאנו עושים: ליהוק הצוות שכולו מתגורר במדריד, בחירת ספקים מקומיים, הכשרה מקצועית ומתן חוויה ייחודית למטיילים שלנו. 

פנו אלינו! אנחנו כאן בשבילכם כדי שנוציא את המקסימום מהחופשה שאתם כל כך מחכים לה.

מבין לקוחותינו: אלבר, מגדל, רשות שדות התעופה, בנק טפחות, בזק, קרסו, אלוני, מילובר, קבוצת עידן עופר, CAVA GROUP ועוד.

 

לסיורים באנגלית ובספרדית אנא צרו קשר עם אנשי המשרד או בקרו באתר:

City Secreto

הכירו את הצוות

שרון

חי ובועט ברובע היהודי של מדריד שנקרא רובע "צ'אמברי" לאחר שהכיר את אהבת חייו איתה היה מוכן לעבור אל מעבר לים. שרון גדל בחולון שם היה לאגדת כדורסל מקומית מאחר ולא עזב את המגרש גם בשעות הלימודים (אם כי סיים בגרות בהצלחה). 
כשהגיעה העת להתגייס ויתר על התואר ספורטאי מצטיין, בחר להגשים את חלומו ולהיות לוחם בספינות הטילים של חיל הים שם המשיך לשירות קבע. במהלך ביקור אקראי בירושלים מצא את האחת שלו, יהודייה מונצואלה שאיתה הרגיש שהוא רוצה לבלות את שארית ימי חייו. כיאה לרומטיקן בלונדיני עם עיניים כחולות הוא עבר בשבילה עד למדריד הרחוקה במטרה לפתוח בחיים חדשים.

מושיק

עבר להתגורר בשכונת ההיפסטרים של מדריד, מלאסניה לאחר שהיה ראשון לקבל בקונסוליה הספרדית בירושלים את הדרכון הספרדי לצאצאי מגורשי ספרד. עוד בטרם כניסת החוק לתוקף ערך תחקיר שורשים מעמיק שהחזיר אותו 500 שנה אחורה עד שמצא את הכפר הספרדי המקורי בו התגוררו אבות אבותיו.
בארץ הוא עבד בעולם התקשורת והטלוויזיה. היה רכז מערכת בחדשות 10, דובר בכנסת ישראל ורכז תקשורת והסברה בעיריית תל אביב-יפו. במהלך הטיולים הרבים שערך בספרד הוא התאהב במדינה והחליט שפוליטיקה ותקשורת זה טוב אבל הכי חשוב זה לממש את התשוקה האמיתית שלו. מאז הוא עובד, חי ונושם את מדריד העכשווית וגם את זו של פעם.

אלי

אלי מנהל המשרד שלנו עבד בישראל בתור קונדיטור ולכן לא מפתיע שגם כאן במדריד הוא

הופך את החיים שלנו למתוקים יותר.

הוא עבר למדריד לפני כשנתיים לאחר שמצא

אהבה גדולה וכאדם שנותן את כל הנשמה הוא החליט להעביר את חייו לכאן.

אלי הוא המשענת לכל הצוות שנמצא בשטח עם המטיילים ובזמן שהמדריכים מסיירים הוא מנהל את הקשר מול הלקוחות, עוזר, מייעץ, מרכיב מסלולים, מתזכר, מסביר והכל בחיוך ענק ומכל הלב.

גל

גל הידועה בשמה "גל המהממת" היא חובבת מסעדות טובות, מסיבות פרועות וחקירה אין סופית של כל מה שיכול לגרום לכם לכיף - היא המדריכה האולטימטיבית לכל שאלה ובקשה שקשורה בטיפים לחיים הטובים במדריד. 
בארץ למדה באוניברסיטה העברית שפות לטיניות והרומן שלה עם ספרד הוביל אותה לחילופי סטודנטים בגראנדה הרחוקה. 
לאחר מספר חודשים חזרה לישראל והחלה להשתלב בעולם ההייטק אבל ספרד לא הייתה מוכנה לוותר עליה. 
גל קיבלה הצעת עבודה בחברה ספרדית גדולה, עברה למדריד והחלה להשתלב בשוק המקומי אבל אז החליטה לממש את אהבתה הגדולה מכל שהוא עיסוק בהיסטוריה ואמנות ומאז היא ומדריד ברומן סוער.